1 paletka, 3 looky

26. července 2010 v 1:27 | Carlottéé |  Typy a triky

Nemáte ráda jednotvárné líčení? Jste jako chameleon a ráda vypadáte každý den jinak? Investujte do kvalitní paletky, vyplatí se vám to!

LOOK 1 : ROMANTICKÁ VÍLA

1 paletka, 3 looky
S multipaletkami očních stínů si můžete vyhrát a nalíčit se v podstatě každý den úplně jinak, a stále vám k tomu bude stačit čtveřice nebo pětice odstínů, podle toho, kolik jich v praktické paletce máte. Kromě paletky očních stínů se vám na dokonalé líčení ještě bude hodit kvalitní, ideálně černá, řasenka, s níž podle potřeby více či méně zintenzivníte nebo prodloužíte své řasy. Jak využít všech možností paletky, vám poradí vizážistka Markéta Šimrová.
Tip vizážistky: K růžově nalíčeným očím se v tomto případě výborně hodí tzv. přelíčené řasy. Toho docílíte tak, že budete opakovaně nanášet černou řasenku od kořínků řas tak, aby v této části působily co nejhustějším dojmem.

LOOK 2 : NENÁPADNÉ, ALE SEXY

1 paletka, 3 looky
Líčení s paletkami očních stínů má výhodu, že si podle své momentální nálady můžete sama zvolit intenzitu líčení. Někdy se vám chce více zvýraznit oči, jindy zase tváře nebo rty. A v tom jsou paletky velice variabilní a nemusíte hledat jiné stíny. Na běžné denní líčení se vám nejvíce budou hodit světlejší odstíny.
Tip vizážistky: Čím výrazněji máte nalíčené oči, tím více musíte ubrat na tvářence i rtěnce. Jinak budete vypadat přelíčeně až zmalovaně. A to určitě není vaším záměrem. Pokud jste zvolila jemné líčení oči, můžete si dovolit klidně přidat více na rtech. Navíc lesk je stále in, tak toho využijte a svým rtům ho dopřejte. Získají na objemu i na kráse. Velmi efektně vypadají lesky s perletí.

LOOK 3 : KRÁSNÁ ZA PÁR MINUT

1 paletka, 3 looky
Pro výraznější líčení je vždy důležitý dokonalý podklad - tedy dobře padnoucí sjednocující make-up. Pokud se tentokrát chystáte více zvýraznit oči, sáhněte po tmavších odstínech očních stínů. Světlejší odstín můžete třeba nanést do vnitřního koutku oka a pak ještě pod obočí. Tmavšími odstíny naopak vystínujte víčka. A nakonec samozřejmě nezapomeňte použít černou řasenku, která celému líčení dodá elegantní tečku.
Tip vizážistky: Vždy dbejte na to, aby vám dobře ladily odstíny make-upu, očních stínů, tvářenky a také rtěnky. Když použijete teplé odstíny očních stínů, tak teplý odstín volte samozřejmě také u tvářenky a rtěnky, u studených odstínů pochopitelně platí stejné pravidlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.