Beauty božstvo :)

10. července 2010 v 0:07 | Carlottéé |  Jak se namalovat?
Chystáte se na party? Poradíme vám, jak se nalíčit, abyste vypadala jako skutečná hvězda! Večerní líčení může být výraznější a odvážnější, podle příležitosti a vašeho vkusu. Nebojte se netradiční kombinace barev, odstínů a přidejte špetku fantazie.

BOŽSKÁ ATHÉNA

Hvězda noci

U tohoto typu líčení je důležité sjednotit odstín pleti. Směrem do stran naneste podkladový make-up, který pak zafixujte kroužkovými pohyby pudrem. Oči zvýrazněte tmavě hnědými odstíny a pokud chcete docílit opravdu sexy pohled, použijte umělé řasy, které působí velmi efektně. S nalepováním řas začněte u vnějšího koutku a střídejte krátké se středně dlouhými a s dlouhými řasami. Nakonec, pro zdravý vzhled pleti, naneste tvářenku a rty přetřete dohněda zbarvenou rtěnkou s leskem.
Hvězda noci

SEXY VENUŠE

Hvězda noci

Pro tento typ zimního líčení jsou ideální barevné třpytky, které vaše oči krásně rozzáří. Vyniknou ale jen na dokonale čisté pleti s jemně matným make-upem. Nejprve použijte fixační gel na třpytky, poté pomocí jemného štětečku aplikujte bronzové třpytky do vnitřního koutku oka. Předtím, než třpytky začnete nanášet, přiložte pod oko papírový ubrousek, uchrání vás toho, aby se třpytky nedostaly všude po vašem obličeji. Na závěr použijte průhledný lesk na rty.

Hvězda noci

SMYSLNÁ AFRODITE

Hvězda noci¨

Základem tohoto typu kouřového líčení je perfektně vymodelované obočí. Dobře upravené obočí přitahuje pozornost k očím a vyvolává dojem, že jsou větší. Oční stíny, nejlépe do fialového odstínu, naneste na pohyblivou část víčka, poté pro docílení hlubšího pohledu použijte bronzový odstín a naneste ho do záhybu oka. Domalujte řasy řasenkou a na rty použijte méně výraznou, malinově červenou rtěnku.

Hvězda noci
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.