Bleskové jarní líčení

20. července 2010 v 22:16 | Carlottéé |  Jak se namalovat?

Autorka: Eliška R.

lic3perJasně. Ještě není doba vhodná pro odložení všech teplých svršků, přesto už nyní je ten správný čas zapracovat na svém jarním looku! Co prý letos pofrčí? Poradíme ti, jak nalíčit rty, jakou barvou nalakovat nehty a jak zvýraznit oči. Krásná a trendybudeš během několika málo minut. (Na vaše přání!)
Nehty? Nuda nehrozí!
lic2Dlouhatánské gelové drápky, decentní francouzská manikúra a omšelé barvy jsou v nové sezóně zase mimo. Ano, už to byla tak trochu nuda. Proto se neboj a klidně si své nehty zkrášli mnohem zářivější barvičkou. Pastelky, neony, syté a jasné barvy jsou trendy!
Náš tip: Jasné barvy mnohem lépe vypadají na kratších nehtech. Máš-li je dlouhé, je pravý čas na zkracovací proceduru. Zastříhni je do mírného obloučku či do rovna s kulatě zapilovanými rožky.
Na obrázku: 1. Lak na nehty Nail Wear 12 ml, Avon, 179 Kč; 2. Lak na nehty 60 seconds Vinyl Shine, Rimmel, 59 Kč; 3. Lak na nehty Colortrend, Avon, 79 Kč
Jiskra v oku
lic1Černé oční linky ukryj do šuplíku. Možná je opět velice brzy vytáhneš, ovšem přivítat jaromnohem veselejšími barvičkami je zkrátka stylové! Pořídit si můžeš Oční stíny v tužce či klasické oční linky v odstínech lila, fialové, kovově modré nebo třeba růžové. Na horním víčku smí být linka klidně široká, na spodním víčku pouze lehce orámuj linii řas od vnějšího koutku směrem k vnitřnímu do ztracena.
Náš tip: Chystáš se na diskotéku či na divokou party? Tas třpytky! Kovové odstíny linek v kombinaci s malými blyštivými odlesky ti vykouzlí jiskrný pohled.
Na obrázku: 1. Třpytivé oční linky Colortrend, Avon, 149 Kč; 2. Tužka na oči s kovovým leskem Arabian Glow, Avon, 109 Kč; 3. Oční stíny Automatic Eye Shadow, Gabriella Salvete, 119 Kč
Důraz na rty
lic3Módní ikony se posledních pár dní stále v hojnějším počtu objevují s výrazně nalíčenými rty. Což o to, rtěnka v odstínu višeň možná vypadá svůdně, ale do školy se zkrátka nehodí. Přesto však můžeš vyzkoušet místo čirých lesky s jasnějšími odstíny (lesky jsou naštěstí daleko decentnější než jasné rtěnky), anebo můžeš vyzkoušet rtěnku v pastelovém odstínu růžové.
Náš tip: Aby výraznější barva rtů skutečně vynikla, je třeba sjednotit barevný tón pleti. K tomu ti postačí korektor k zakrytí případných pupínků a sypký pudr ve správně zvoleném odstínu. Jsou-li lesklá ústa, nevypadá už pěkně, když se leskne celá tvá tvář. Chceš-li použít také make-up či tónovací krém, místo rozjasňujícího vol spíše matující!
Na obrázku: 1. Rtěnka Complete Lipstick, Gabriella Salvete, 89 Kč; 2. Lesk na rty Plump Pout, Avon, 169 Kč; 3. Lesk na rty Sweet Shine Lipgloss Colortrend, Avon, 99 Kč
Text: Eliška R.
Foto: People.com a archiv výrobců
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.