Hříšně nespoutaná

24. července 2010 v 16:40 | Carlottéé |  Jak se namalovat?

Muži často nevnímají, co říkáme, zato ale vždy pozorně sledují naše rty. Proto rtěnky jako Amorův šíp pokaždé zasáhnou svůj cíl.

Hříšně nespoutaná
Světová přehlídková mola jasně ukázala nejnovější trend tohoto léta - vládne svůdnost rtů v různých podobách! Od rozpustilé červené na show Michaela Korse po přirozeně nahé líčení rtů modelek u Stelly McCartney. Krémové, tekuté, hydratační, matující, voděodolné, s výrazným leskem - ať jste skalní fanynkou femme fatale rtů, nebo raději vyznáváte pop-artovou oranžovou, v tomto období si můžete barvy roztančit podle vlastní nálady!

HORKÝ POLIBEK

Hříšně nespoutaná
A co je na rtěnkách tuto sezonu nového? Odstíny, které se nosí, jsou letos o něco matnější a sportovnější. Rudá je tak trochu záludná barva, protože musí mít ten správný sezonní tón. Aby vaše rty zůstaly sexy co nejdéle, zkuste je nejprve přetřít tenkou vrstvou podkladového make-upu. Ten prodlouží intenzitu a trvanlivost barvy. Ostatní líčení zvolte spíše neutrální, víčka a okolí vnitřních koutků očí můžete projasnit třpytivými stíny.

ODHALENÁ NEVINNOST

Hříšně nespoutaná
Nahé líčení je stejně nadčasové jako červeň či růž, a přesto může být jednoduché se ve výběru splést. Přemíra hnědého tónu může působit neelegantně, více bílé zase mdle. Heslem looku je přitom vypadat svěže a zdravě. To znamená nenuceně, neutrálně, a přesto nepřehlédnutelně - s nádechem broskvového nektaru. Nenápadnost a tvar rtů podpoříte konturovací tužkou v béžovém odstínu. V kombinaci s očima orámovanýma uhlovou černí a dokonale čistou pletí je účinek naprosto odzbrojující.

ZIMA V LÉTĚ

Hříšně nespoutaná
Typické znamení zimy, sytě vínové rty, se tentokrát staly i žhavou letní novinkou. Ale pokud se nechcete dopustit módního faux pas, mějte na paměti, že v tomto případě musí být ultralesklé. Ovšem s takto výraznými rty se snese pouze dokonale transparentní make-up. Stačí jemně poprášit T-zónu, kontrast pleti a rtů tím výrazně stoupne a podtrhne váš temperament a vaši vášeň. K nanesení rtěnky použijte štětec, bezchybně tak vyplníte případné nerovnosti. Na závěr použijte bezbarvý lesk, který objem rtů opticky zvětší.

JUICY TIP: Na společenský večer si rtěnku nevybírejte podle šatů, ale podle doplňků. Čím více jich máte, tím by měla být její barva neutrálnější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.