Nalíčena za 5,10 a 20 minut....

18. července 2010 v 23:27 | Carlotéé |  Jak se namalovat?
Jillianin tip

Jestliže můžete ráno strávit před zrcadlem maximálně pět minut, vystačíte si s řasenkou, tvářenkou a zářivým leskem na rty. Celý den si budete připadat upravená, aniž byste si kvůli tomu musela nařídit budíka o čtvrt hodiny dřív! ZÁKLAD

Pokud nestíháte nanést make-up a pudr, použijte krycí tyčinku, kterou zamaskujete pupínky a kruhy po očima. 
DRUHÝ KROK

Na horní víčko naneste oční stín a stejným odstínem vytvořte tenkou linku pod dolními řasami. Řasy zvýrazněte jednou vrstvou černé nebo tmavohnědé řasenky. Budete vypadat přirozeně. 
PŘIPRAVENA K ODCHODU

Na lícní kosti naneste trochu tvářenky a rozetřete ji prsty. Rty přejeďte leskem a můžete vyrazit do práce. 


Jillianin tip

Jestliže si ráno najdete trochu víc času, stihnete si nanést dvoje oční stíny i oční linky. Tip: Používejte multifunkční líčidla - ušetříte čas a zároveň získáte bezchybně sladěný odstín. DESET... DEVĚT

Začněte s lehkým make-upem. Naneste slabou vrstvu na lícní kosti, nos, čelo a bradu a důkladně rozetřete. Na pupínky a kruhy pod očima použijte krycí tyčinku. 
ŠEST... PĚT

Na celé horní víčko naneste světlejší oční stín. Tmavším odstínem vymalujte vnější koutek oka. Nad horní řasy nakreslete linku. Užší u vnitřního koutku, širší u vnějšího. Řasy natočte kleštičkami. Zvýrazněte je dvěmi vrstvami černé nebo tmavohnědé řasenky 
TŘI.. DVA.. JEDNA

Na lícní kosti naneste slabou vrstvu tvářenky a rozetřete ji prsty. Rty přejeďte rtěnkou. Poté je přetřete bezbarvým leskem. 


Jillianin tip

Když máte čas dvacet minut, můžete si dovolit víc experimentovat. Zkuste si pohrát s odstíny, abyste objevila takovou barevnou kombinaci, která vám nejvíc sluší. Pohrajte si se světlejšími a tmavšími očními stíny a věnujte dostatek pozornosti sjednocení barevného odstínu pleti. Postupujte podle následujících rad. ZDOKONALTE PODKLAD

Na celou tvář naneste slabou vrstvu make-upu. Pupínky a kruhy pod očima zamaskujte krycí tyčinkou. Na nos, čelo a bradu lehce vklepejte pudr. 
DRUHÝ KROK

Můžete vyzkoušet až čtyři oční stíny najednou.o Pokračujte očními linkami. Naneste je na horní a spodní víčko co nejblíž ke kořínkům řas. Řady natočte kleštičkami. Pak je přejeďte černou řasenkou dvakrát po sobě. V případě potřeby dokreslete a vytvarujte obočí. 
ZÁVĚREČNÁ TEČKA

Na lícní kosti naneste slabou vrstvu tvářenky a rozetřete ji prsty. Na rty aplikujte rtěnku (pokud chcete, tak i konturovací tužku). Rty přejeďte leskem a závěr naneste trochu Bronzových tónovacích perel nad lícní kosti. Dodají vám sexy lesk. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.