Skvělé tipy na líčení

9. července 2010 v 22:41 | Carlottéé |  Jak se namalovat?

Skvělé tipy na líčení pro blondýnky

Skvělé tipy na líčení pro blondýnkyUmět se pěkne namalovat je touhou každého z nás. Naším cílem je poradit vám, že dokonalý make-up není jen výsadou pro modelky. Zkusíme tedy objevit přednosti vašeho obličeje a vybereme pro vás nejvhodnější barvy. Přestože každé z nás záleží na tom, aby dobře vypadala, ne každé sluší totéž. V našich řadách však najdete vše, co potřebujete vědět k dokonalému make-upu.

Blond vlasy a studený tón pleti

Pokud máte světlé, plavé vlasy a máte bledou pleť, která má odstín slonoviny až v narůžovělou nádechu, doporučujeme vám na obličej nanést make-up ve světle odstínu, který zmatňuje transparentním pudrem.
Na oční víčka naneseme nejdříve až po obočí perleťově bílé oční stíny. Pak až po záhyb na víčku naneseme pastelově modrý oční stín, který ve vnějším koutku oka zesílí. Dodržujeme přechody od nejsvětlejšími odstínu od vnitřního koutku, po tmavší k vnějšímu koutku. Tenký modrý proužek naneseme i pod spodní řasy. Neměly by vám zůstat žádné ostré přechody.

Blond vlasy a teplý tón pleti

Máte světlé, plavé vlasy se zlatavým odstínem a teplý tón pleti s nádechem do bronzova? Právě vám, bychom doporučili světlebéžový make-up a opět použijeme barevně neutrální transparentní pudr.
Oční stíny můžeme použít broskvové barvy, která může decentně ladit s tónem vaší pleti. Tento stín může kombinovat například s hnědým. Rozetřeme ho ven k vnějšímu koutku oka a stejný stín se může aplikovat i pod spodní řasy.
Na řasy použijeme hnědou nebo černou řasenku.
Druhá varianta, který je vhodný pro tento typ, je použití modrého stínu a to v kombinaci světlé a tmavé atlantické modré. Horní víčko stínem odstínem atlantické modré a pak jemně naneseme světle lesklý stín. Do záhybu víčka dodáme světle stín, který použijeme i na spodní víčko.
Řasy zvýrazníme černou řasenkou.
Na líce použijeme lososovou barvu a na rty konturovací tužku karamelové barvy. Rtěnka zvolíme lesklý červenohnědý

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.