Správně zvoleným líčením zamaskujte své nedostatky!

25. července 2010 v 16:35 | Carlottéé |  Typy a triky

ANGELINA JOLIE

Pro zkorigování je nejobtížnější. Na spodní rysy obličeje, tedy na oblast čelistí a bradu, naneste tmavší odstín make-upu nebo pudru, ideálně o 1 až 2 odstíny. Tvářenku použijte raději na oblast spánků a pouze jemně - do ztracena ji protáhněte až na lícní kosti. Pokud máte tento typ obličeje, nebojte se nalíčit oči výrazněji.

EMMA BUNTON

U tohoto typu pracujeme převážně s make-upem a pudrem v různých odstínech. Cílem je obličej přiblížit oválnému tvaru. Do středu obličeje (čelo, nos, brada) naneste světlejší makeup nebo rozjasňující pudr. Kulatý tvar obličeje také zjemníte nanesením tvářenky na lícní kosti a protáhněte ji směrem k bradě a koutkům rtů. V kombinaci se světlejším tónem ve středu obličeje se tak kulatý tvar opticky "zeštíhlí".

MARIAH CAREY

Pro tento typ obličeje je důležitá především tvářenka, která se nanáší vysoko až ke spánkům a pokračuje dolů k lícním kostem. Pod urovní nosu ji rozetřete do ztracena. Střed obličeje může klidně být ve světlejším odstínu - to skvěle podtrhnete třeba rtěnkou s leskem v jemnějším odstínu. Celkovému dojmu pomůže i výraznější nalíčení očí a obočí.

EVA MENDES

Pokud vás příroda obdařila tímto tvarem obličeje, máte vyhráno, protože se v podstatě jedná o ideální tvar obličeje a není nutné ho zvlášť upravovat ani maskovat nedostatky. Tvářenka, která se u jiných tvarů používá obvykle ke korigování, poslouží v tomto případě skutečně k rozjasnění tváří.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.