Tři druhy líčení na léto: v barvách fialek, šeříku a třešní

24. července 2010 v 15:20 | Carlottéé |  Jak se namalovat?

Letošní letní kolekce barev pro líčení jsou inspirované okvětními plátky třešňových květů, fialek a šeříků. Pleť s nimi dostane svěží nádech a lesk. Použijte jeden odstín nebo je míchejte podle aktuální nálady.

Šeříky, fialky a lilie. To jsou odstíny líčení pro letošní jarofoto: Ondřej Košík
Šeříky, fialky a lilie. To jsou odstíny líčení pro letošní léto
Jarní líčeníJarní líčeníJarní líčení.Prohlédni fotky

Lilie

Růžová barva vždy dodá pleti svěží a odpočatý nádech, zvláště když ji aplikujete na tvář a rty. Při líčení očí ji používejte raději do vnějšího koutku směrem k obočí. Barvu očí pak zvýrazněte jiným odstínem, kterým vybarvíte vnitřní koutek. Letos je to opět odvážná žlutá. Aby nalíčení bylo velmi jemné, nepoužívá se černá řasenka, pouze bezbarvý gel nebo bílá řasenka.
Jarní líčení

Fialka

Fialové líčení zůstává i na jaře trendy. Od tmavě fialových až černých kombinací ale přechází v odstíny purpurové, levandulové a švestkové. Celkové nalíčení by mělo být třpytivě zářivé, především na rtech. Tyhle barvy sluší brunetkám a platinovým blondýnám.
Jarní líčení

Tulipán

Teplý růžovo-oranžový odstín namíchejte podle svého barevného typu. Líčení spíš do oranžova sluší rusovláskám, převaha růžové zase brunetkám. Barvy z různobarevných palet můžete míchat na hřbetu ruky a prstem je roztírat po tvářích a rtech. Žluté stíny se vrací v tmavším zabarvení. Přetřete celé horní víčko a to vnější 'dotvarujte' třeba hnědým stínem.
Jarní líčení
TIP
Aby svěží a jemné nalíčení očí a rtů působilo zdravě, vytvořte s pomocí hedvábného make-upu na tvářích sametový a nenápadný základ. Zamaskujte nedokonalosti na pleti korektorem, tmavé kruhy pod očima zakryjte rozjasňovačem. Výsledný dojem z líčení by měl být barevně vyvážený. Pokud zvolíte výraznější rtěnku, potlačte barevně nalíčené oči. V trendu jarního líčení chybí silně nalíčené řasy. Odvážnější ženy mohou řasenku úplně vynechat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.