Válka barev

26. července 2010 v 11:50 | CArlottéé |  Jak se namalovat?

Válka barev

Odvážnému štěstí přeje. A skloubí-li se odvaha a krása, je výsledek zaručený. Nebojte se proto pohrát si s barevnými kontrasty nebo s neobvyklými kombinacemi. Buďte v přední linii, když se udávají módní trendy.

V PŘEDNÍ LINII

Fialová, růžová, oranžová... Tři barvy, které zdánlivě lze jen velmi obtížně kombinovat. Ale jak je vidět, jde to, a výsledkem jejich spolupráce je rafinovaně svůdný look. Chce to jen trochu odvahy, a hlavně nešetřit barvami. Důležité jsou výrazně nalíčené řasy a obočí, které dodají celkovému vzhledu na atraktivitě. A protože je tvářenka ve stejném odstínu jako rtěnka, můžete v tomto případě rtěnku využít i na líčka. Jen ji nezapomeňte dokonale rozetřít. Zapomeňte na pravidlo, že když máte výrazně nalíčené rty, nemůžete mít zvýrazněné i oči!

V DŮSTOJNICKÝCH ŘADÁCH

Válka barevPřísné, neúprosné velitelky. Jejich rty udílejí rozkazy, a proto by na ně měl být kladen důraz, aby je ostatní nepřehlédli. Při malování rtů výraznými odstíny vždy dbejte na to, abyste je nalíčila přesně a rovnoměrně. Použijte k tomu konturovací tužku, kterou pečlivě obkreslete obrys rtů. Ten poté vyplňte rtěnkou a nakonec ještě naneste bezbarvý lesk. A protože jste to vy, kdo velí, nemusíte se bát udávat trendy: k výrazně namalovaným rtům si klidně troufněte mít i nalíčené oči. Trendy kouřové oči nemusí být pokaždé jen černé nebo šedé. Nebojte se ani ostatních barev a pohrajte si s nimi!

V TAJNÝCH SLUŽBÁCH

Válka barev
Šedí zvědi nikdy nejsou nudní -kouřové líčení v různých podobách je stále moderní. Budete potřebovat tmavě šedé pudrové oční stíny (na zvýraznění horního víčka) a černé oční linky. Cenným pomocníkem vám v tomto případě bude plochý štětec, s jehož pomocí docílíte mnohem přesnějšího a intenzivnějšího líčení. Dramatickou hloubku vašim očím a vašemu poslání dodá jemně třpytivý tmavší odstín fialové skrytý ve vnitřních koutcích očí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Viji Viji | Web | 19. července 2017 v 14:00 | Reagovat

Ako sa dostať bezplatný iPhone6S? Veľmi jednoduché! Detailov WEB

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.