Vysoká škola přitažlivosti

26. července 2010 v 1:30 | Carlottéé |  Jak se namalovat?

Vysoká škola přitažlivosti

Čas dovolených je v plném proudu a hlas dálek vás volá stále silněji. Absolvujte s námi před odjezdem rychlokurz půvabu, který vám dodá zdravé sebevědomí.

1 MĚJTE VLASY POD KONTROLOU

V létě , při častém pobytu na přímém slunci, vaše vlasy trpí, a stejně tak jim neprospívá ani slaná nebo chlorovaná voda. Proto jim v těchto dnech věnujte zvýšenou pozornost a používejte ochranné hydratační přípravky s UV filtrem, které vlasy chrání před vysušením.
Vysoká škola přitažlivosti
Vyzkoušejte například olej na vlasy Sparkling Shield Color Extend Sun, Redken, 810 Kč. Je voděodolný a dodá vašim kadeřím třpytivý lesk.

2 KOUZLETE S BARVAMI

Opálená pleť vypadá velmi svůdně a její majitelky si mohou dovolit více experimentů. Do vaší výbavy by proto měl patřit sluneční pudr. A obsahuje-li čtyři různé odstíny jako rozjasňující sluneční kompaktní pudr z letní limitované edice Soleil Tan de Chanel, Chanel, 1380 Kč, jehož tmavší odstíny modelují tvář, zatímco světlé ji projasňují, půjde vám kouzlení úplně samo.
Vysoká škola přitažlivosti

3 JDĚTE SLUNCI VSTŘÍC

Ještě před první aplikací opalovacího krému nezapomeňte na důkladný tělový peeling. Ten kůži intenzivně prokrví, zjemní a odstraní z ní odumřelé buňky, díky čemuž bude mnohem lépe připravena na přijetí ochranných přípravků.
Vysoká škola přitažlivosti
Při nanášení mangového tělového peelingu, The body shop, 380 kč, budete mít pocit, jako bys te si kůži potírala čerstvým, šťavnatým ovocem.
Aby vaše ústa i v létě sváděla k polibkům, vybírejte lesky s ochrannými faktory, které rty hydratují a vyživují.
Vysoká škola přitažlivosti

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.