Dokonalá modelace

12. srpna 2010 v 17:58 | Carlottéé |  Jak se namalovat?


Dokonalá modelace
Pokud vám příroda nadělila příliš široký nos nebo máte-li úzký obličej, nezoufejte, s těmi správnými produkty a trochou cviku se dá leccos zachránit. Jak na to? Zkuste to tentokrát při nanášení make-upu trochu jinak a místo jednoho odstínu použijte hned dva nebo tři. Mícháním si totiž vytvoříte nejen odstín přímo na míru, ale můžete si tvář i vylepšit podle svých potřeb.
Tak třeba zmíněný široký nos opticky zúžíte tak, že na jeho strany nanesete světlejší odstín. Úzká tvář dostane hezčí tvar použitím světlé báze na bradě a čele, a naopak tmavší na lícních kostech. Světlejší tóny se hodí i na místa, kde chceme potlačit vrásky. K tomu jsou jako stvořené korektory. Tekuté zvolte pod oči, kolem rtů nebo nosu, ale s množstvím šetřte, abyste si drobné linky naopak ještě nezdůraznila. Tuhé verze jsou ideální k zakrytí akné. Takto upravenou tvář stačí jen lehce přepudrovat a domodelovat pomocí tvářenky.
Juicy tip:
Pokud se vám stane, že to s množstvím tvářenky nebo make-upu přeženete a objeví se mapy, nepanikařte a přebytečnou vrstvu jemně odstraňte kouskem papírového kapesníčku. Opravené místo pak poprašte trochou sypkého pudru.
Dokonalá modelace
1. Prodlužující řasenka Eye. y, odstín 11, Givenchy, 820 Kč, 2. Oční monostíny, odstín Endless Love, M. A. C., 430 Kč, 3. Tvářenka Blushing Blush, odstín 107, Clinique, 850 Kč, 4. Oční monostíny, odstín 05, Sephora, 255 Kč, 5. Vypínací korektor Correttore Filler, odstín 3, Collistar, 560 Kč

Foto: Tomáš Lébr, Modelka: Martina/UNIQUE ONE, Make-up: Markéta Šimrová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.