Noční motýl

12. srpna 2010 v 17:02 | Carlottéé |  Jak se namalovat?

Prozradíme vám tajemství svůdného večerního líčení: dokonalá stínohra, matné rty a oslňující megavlny.

MATNÉ RTY

Noční motýl
Velmi decentní líčení rtů skvěle ladí s celkovým líčením obličeje. Vizážistka Markéta Šimrová v tomto případě zvolila kvalitní produkty, kterými jemně natónovala rty. Rty tak působí naprosto přirozeným dojmem, až téměř nenápadně, ale zároveň velice svůdně a sexy. Celému líčení dodávají na zajímavosti a nechávají vyniknout líčení očí. Na rty vizážistka nanesla stejný odstín make-upu jako na obličej. Make-up obsahuje drobounké třpytky, které se na světle odrážejí. Použitím make-upu místo rtěnky se dokonale zvýraznil tvar rtů, které působí "naze", ale přitom velmi přitažlivě.

RADA VIZÁŽISTKY: Pokud se chystáte udělat si obdobné "nahé" make-upové líčení rtů, rozhodně byste měla mít rty dobře zregenerované a hydratované, bez suchých šupinek.

LVÍ HŘÍVA

Noční motýl
Při přípravě účesu použila vizážistka kulmu s úzkým průměrem. Vlasy rozdělila na co možná nejmenší pramínky, které postupně nakulmovala. Pro zvýšení efektu a pro ochranu vlasů použila termofixační tužidlo. Je třeba mít jasno, kterým směrem by se měly kudrny stáčet, a podle toho pak vlasy kulmujte. Účes se dokončí tak, že se postupně od spodních natočených pramenů vlasy rozčesávají, aby ve výsledku působily živěji. Čím je nejlépe rozčesat? Vizážistka v tomto případě použila kartáč s hustými štětinami. Nakonec na vlasy nanesla lesk, který vlasy rozzářil.
RADA VIZÁŽISTKY: Ještě předtím, než se pustíte do kulmování jednotlivých pramenů, dobře si rozmyslete, kde přesně chcete mít pěšinku.

SMYSLNÝ POHLED

Noční motýl
Na očních víčkách jsou v tomto případě naneseny matné oční stíny. Tmavě hnědým očním stínem se modeluje hloubka, to znamená, že se stín nanáší nejprve do nejhlubších míst víčka a postupně se roztírá doztracena - stín se klidně může plynule rozetřít až nahoru k obočí, kde se postupně ztrácí. Tmavý stín se nanáší také na spodní víčko, a to tak, že se jemně roztírá od kořínků řas dolů až doztracena. Ještě před použitím řasenky se na oči nanese světlý stín s leskem, který oči dokonale rozjasní a otevře pohled.
RADA VIZÁŽISTKY: Světlý stín nanášejte v malém množství do vnitřního koutku oka. Použít jej můžete také na horní víčko.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.