Rudá záře

12. srpna 2010 v 17:58 | Carlottéé |  Jak se namalovat?


Rudá záře
Ať si prohlédnete jakoukoli fotografii slavné Marilyn Monroe, zjistíte jediné. Na každé má perfektně nalíčené rty načerveno. Není to náhoda. Výrazná ústa totiž přitahují pohledy okolí a jsou rozhodně sexy, což samozřejmě Marilyn dobře věděla. Nebojte se, nemusíte se nutit zrovna do rudé rtěnky. Pokud nemáte odvahu se hned stát středem pozornosti, můžete pro začátek zkusit něco méně odvážného, třeba jen jahodově červený lesk.
Umí lehce tónovat a opticky přidat na objemu, proto je jako stvořený pro užší rty. Naopak plná ústa si mohou dovolit i tmavší odstíny, které rty opticky zužují. V každém případě se vám vyplatí před aplikací rtěnky vždy použít výživný balzám. Vizážistka Markéta Šimrová dodává: "Nejenže se vám pak bude při líčení lépe pracovat, ale zabráníte tak usazování barvy v drobných prasklinkách." Co se zbývajícího make-upu týká, vsaďte jak u očí, tak u líček na jemnost a decentnost, které právě dovolí vašim rtům vyniknout.
Juicy tip:
Bezbarvý lesk můžete smíchat s mastnějšími tělovými očními stíny a vytvořit tak na víčkách lesklý efekt. Opatrně však s množstvím lesku, abyste jím oči doslova nezalepila.
Rudá záře
1. Dlouhotrvající rtěnka, odstín 02, Gabriella Salvete, 119 Kč, 2filesk na rty Super Shine, odstín Saturday dance, Dermacol, 99 Kč, 3. Rtěnka Docteur Glamour, odstín 18, Bourjois, 312 Kč, 4. Korektor Touche de Teint, odstín 1, Guerlain, 700 Kč, 5. Balzám na rty, Sisley, 1330 Kč

Foto: Tomáš Lébr, Modelka: Martina/UNIQUE ONE, Make-up: Markéta Šimrová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.