Zlaté časy

24. srpna 2010 v 17:12 | Carlottéé |  Jak se namalovat?


Nemějte obavy, že pracnější líčení nezvládnete, chce to jen trochu zručnosti a trpělivosti. Neodkládejte ho tedy na poslední chvíli a dopřejte si trochu času. Po základní přípravce své pleti - hydratace, korektor a tónovací make-up - ji ozdobte zlatavým pudrem, stejným jako použila vizážistka - Amber Bronze od Estée Lauder. Velmi snadno se velkým širokým štětcem aplikuje a umí tvář neuvěřitelně rozsvítit. Pro modelaci obličeje můžete použít buď tmavší z odstínů tohoto pudru, nebo tvářenku v jemném bronzovém odstínu. Oči se opět stanou dominantou celého looku, proto jim věnujte zvláštní pozornost.
Nebojte se tedy použít v kombinaci se zlatou i výraznější modrý odstín, který s opálenou pletí zajímavě kontrastuje. Tyto barvy ideálně namíchané najdete v duo stínech od Shiseida. Při stínování víček mějte na paměti známé pravidlo vizážistů, že tajemství očních stínů spočívá v jejich dokonalém rozetření. S modrou začněte tentokrát těsně u řas a opatrně ji roztírejte na celé horní víčko směrem nahoru doztracena. Tuto zajímavou efektní barvu můžete místy oživit světlejšími zelenkavými či fialkovými stíny.
Místo pod obočím a u vnitřního koutku oka rozsviťte zlatavými stíny. S řasenkou už to moc nepřehánějte. Před jejím nanesením otřete přebytečnou barvu z kartáčku o okraj uzávěru, ať se vám řasy při líčení neslepí. Dokonalou tečkou se stane zcela přirozené zvýraznění rtů. Tmavší odstíny se k takto nápadnému očnímu make-upu nehodí, a tak jim bude nejlépe slušet jemně tónovaný lesk nebo rtěnka ve zlatavém odstínu. Pokud vás však trápí suché a popraskané rty, ozdravte je ještě před líčením speciální vyživnou a regenerační maskou, například od firmy Mary Kay.
*** Juicy tip ***
"Nanášejte stíny jako profík. Obzvlášť u výrazných tónů víčko pomocí druhé ruky jemně napněte ve směru, kterým barvu nanášíte. Vyhnete se tak nehezkým viditelným přechodům a s trochou trpělivosti se vám podaří stíny rozetřít zcela doztracena," prozrazuje vizážistka Markéta.
Foto popis:
1. kompaktní perleťový pudr, Amber Bronze, Estée Lauder, 1050 Kč
2. pudrové oční stíny v tužce, odstín Rose et Or, Yves Rocher, 370 Kč
3. třpytivý rozjasňující make-up, Max Factor, odstín Shimmering Natural, 439 Kč
4. pudr se třpytkami, Sun Bronze Powder, Gabriella Salvete, 99 Kč
5. lesky na rty Polka Dot, Color Trend, Avon, 179 Kč
6. duo stíny, Shiseido, odstín Sea Sunshine, 1300 Kč
7. bronzový pudr, Pudre de Soleil, odstín Halée, Dior, 1275 Kč
8. bronzový lesk na rty, odstín Golden Sunset, Avon, 199 Kč
9. perleťový lesk na rty, odstín 08, Helena Rubinstein, 750 Kč
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.