Anděl s ďáblem v těle

8. prosince 2010 v 15:48 | Carlottéé |  Jak se namalovat?
Každá žena má dvě tváře a svá tajemství nikdy zcela neodhalí - jen naznačí, takže občas se místností rozezní andělský smích, jindy zas ďábel vystrčí drápky.

Ďáblovo desatero

Anděl s ďáblem v těle
I svádění má svá pravidla, která je potřeba dodržovat, abyste se stala hříšně krásnou. Nebojte se ukázat svou živelnost a nespoutanost. Omotejte si ho kolem prstu - ne příkazy, ne povely, ale ryze ženskými zbraněmi. Vsaďte na své sebevědomí a fantazii. A to platí i při líčení, jehož základem by měla být zmatněná pleť oživená pudrem s bronzovým nádechem. Spolu s rozjasňujícím make-upem dodá pleti sametový vzhled, který láká k dotekům. Magicky působí výrazná růžová na očích, stejně jako rudá na nehtech.
Anděl s ďáblem v těle

S maskou anděla

Anděl s ďáblem v těle
Zatímco některé muže láká příslib hříchu, jiní preferují čistou nevinnost. Nasaďte svou druhou tvář a svá tajná přání skryjte pod masku anděla. Vaše líčení by mělo být nenápadné, jemné a za všech okolností bezchybné. Dokonale sjednocená pleť, oči zvýrazněné popraškem jemně růžové a rty oděné do tajemného lesku, to vše z vás udělá věčného snílka. Upravené samozřejmě musí být také nehty, které s líčením a oblečením tvoří harmonický celek.
Anděl s ďáblem v těle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jouiii jouiii | E-mail | Web | 29. srpna 2011 v 15:05 | Reagovat

S maskou anděla je nejlepší:-) a ta barva laku na nehtech nemá chybu.luxus.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.