Hříšný tanec

8. prosince 2010 v 15:27 | Carlottéé |  Jak se namalovat?
Vše je do puntíku promyšlené a naplánované, i když jste už aspoň desetkrát vybrala a zase vyměnila šaty. Naštěstí boty jsou připravené, nezbývá než doufat, že jejich novota vám nezhatí návrat plánovaný až se svítáním. teď už jen následujte naše jednoduché a rychlé triky a nekonečná párty může začít!

Zlatá horečka

Hříšný tanec
Nemusejí být přímo 24karátové, ale letmý dotek zlatých stínů vás vynese do hvězdných výšin. Sáhněte po odstínech sametovější textury s velkým množstvím třpytivých pigmentů, se kterými se v kouřovém oparu tanečního klubu rozhodně neztratíte. Zlatý poprašek naneste prstem od linie řas až k obočí, směrem k jeho konci ho rozetřete doztracena. Horní řasy zvýrazněte prodlužující řasenkou, tváře a rty dolaďte do broskvové šťavnatosti.

Čas na boogie

Hříšný tanec
Když světlu ubývá sil, je třeba přidat na intenzitě barev. Elektrické tóny stínů vypadají úchvatně, pokud jimi vytvoříte těsně obepínající linku okolo očí. Dodáte jim tak tvar i nádech motýlích křídel, ale dávejte pozor, aby se jejich barva co nejvíce shodovala s barvou vašich očí. Na linkách si dejte obzvlášť záležet, ve výsledku totiž hodně záleží, aby u kontur řas nebyly žádné mezery a světlá místa. Celé líčení je ve své podstatě o kontrastu, rtům tedy postačí vysoký, leč neutrální lesk.

Zapálená pro věc

Hříšný tanec
I během pěti minut lze vklouznout do sexy líčení, jen vědět, jak na to. Zkuste zachovat líce a rty ve stejné barvě, jen se ujistěte, že rty budou o pár odstínů tmavší, než je jejich přirozený tón. Tajemství párty looku má skrytý cíl: vypadat, jako byste si právě odskočila z tanečního parketu a vaše tváře ještě spaluje rychle rozjeté tempo dýdžeje. Skvěle bude vypadat špetka výrazné "diskovišňové" - trochu jí vklepejte doprostřed a na hranici rtů. Nezbavujte se svého make-upu ze všedního dne, jen ho upravte několika tahy korektoru a zafixujte hedvábným matujícím pudrem. Oči v tomto případě snesnou jen minimální nalíčení.

Růžová armáda

Hříšný tanec
Růžová rtěnka s efektem načerněných plachých řas podlamuje kolena mužů už po několik desetiletí, tak proč měnit vítěznou taktiku? Základem je dokonale sjednocený make-up. Na horní víčka očí postačí světlé rozjasňující stíny, se kterými můžete vybarvit i vnitřní koutek. Podél horních řas vytvořte černou tužkou rámování, které veďte nenápadně až do poloviny spodní linie řas a zvětšete jím i vnější koutek. Řasy protahujte spíše do strany, vzniklý úhel dodá očím nevinný pohled. Lícních kostí se jen letmo dotkněte štětcem, zato se rtěnkou si vyhrajte - pomozte si konturovací tužkou, kterou udáte správný tvar a poté rty již bez zábran šperkujte sytou růžovou.
Hříšný tanec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.