Lady Diana

8. prosince 2010 v 15:46 | Carlottéé |  Jak se namalovat?
Aristokratický styl královských kruhů nevzniká jen tak. Přestože vypadá přirozeně a jednoduše, i za ním stojí pár nezbytných maličkostí, které ho dotvářejí a s jejichž pomocí Lady Diana okouzlila celý svět.

Něžnost v polibku

Lady Diana
Lesk na rty byl vyvinut tak, aby se jednoduše nanášel a přitom neztratil nic ze smyslnosti rtěnky. Letos by ve vaší výbavě rozhodně neměl chybět - tento trend totiž plní nejen funkci pečující (obsahuje složky, které rtům dodají výživu a vláčnost), ale hlavně dokáže rty zvýraznit notnou dávkou šťavnatosti.

Vysoké cíle

Lady Diana
Obočí musí mít správnou barvu a musí držet linii. Jeho dokonalý tvar vás vystihuje a zároveň doplňuje váš výraz, takže pokud mu nebudete věnovat pozornost, snadno ztratí na eleganci. Po poctivém vytrhání přebytečných chloupků si vezměte na pomoc kartáček a tužku na obočí, jimiž dorýsujete jeho tvar a vyladíte i odstíny.

Letmé dotyky

Lady Diana
Pokud se chystáte do šatů, které více odhalují, než zahalují, dopřejte pokožce důkladný peeling - zbavíte ji suchých šupinek a zjemníte ji. Poté naneste přípravek s výživnými vlastnostmi, ale snadnou vstřebatelností, aby vás v čase příprav nezdržoval, a přesto důkladně hydratoval. Vše završte lehce třpytivým saténovým balzámem, který vás zahalí do okouzlujícího sexy závoje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.