Vystrčte drápky!

8. prosince 2010 v 15:07 | Carlottéé |  Jak se namalovat?
Vystrčte drápky!
Lak na nehty, She-stylezone, odstín 457, 49,90 Kč; Lak s vysokým leskem, Dermacol, odstín 03, 129 Kč
Každá žena v sobě ukrývá divokou kočku, kterou je těžké zkrotit, i hravé kotě, jež touží spokojeně příst v něčím náručí. To, jakou dnes máte náladu a čím chcete být, o vás mužům prozradí barva vašich drápků.

DOKONALÝ NÁTĚR

Podzimní večery jsou dlouhé, takže si na úpravu nehtů, než se vydáte na párty, můžete vyhradit přesně tolik času, kolik potřebujete - jen tak bude výsledek dokonalý. Než je osvěžíte vzpomínkami na letní náladu, je potřeba odmastit je (nejlépe nemastným mycím gelem) a osušit. Teprve tehdy lak k nehtu pevně přilne.
Vystrčte drápky!
Lak s extra leskem, Avon, odstín Coral Reef, 179 Kč
Poté naneste podkladový lak, který nehty chrání a zároveň o ně pečuje. A pak už můžete povolit uzdu svojí fantazii a vybrat barvu, která bude ladit s večírkem, na který se chystáte. Může být žhavá jako výbuch sopky nebo chladná jako proudy Severního moře, vždy ale budete potřebovat alespoň dvě vrstvy a nadlak neboli top coat.

RYCHLÁ DOMÁCÍ MANIKÚRA

Vystrčte drápky!
1. Ze všeho nejdříve zbavte nehty zbytků starého laku a na pět minut ponořte prsty do teplé lázně s olejem či změkčujícím gelem.
2. Délku a tvar upravte vhodným pilníkem. Aby se nehet neroztřepil, pilujte vždy jen jedním směrem.
3. Dopřejte si speciální peeling na ruce, který kůži zbaví suchých šupinek. Ruce nakrémujte, případně na ně naneste masku či zábal. Stačí nahřát vlhké žínky v mikrovlnné troubě (pozor, ať je nespálíte!) a ruce s maskou obalit igelitovým sáčkem. Až se žínky nahřejí, navlékněte je na ruce a zabalte do ručníku. Tím se účinek ještě znásobí. Po pěti minutách zábal z rukou sejměte.
4. Odmastěte nehty a naneste na ně podkladový, případně barevný lak.
5. Pro rychlejší zasychání použijte speciální "rychlosušičku" v podobě kapek či spreje.
Vystrčte drápky!
Lak na nehty, She-stylezone, odstín 457, 49,90 Kč Lak s vysokým leskem, Dermacol, odstín 03, 129 Kč; 1. Quick and Dry, Miss Sporty, odstín 305, 45 Kč, 2. Nailwear pro, Avon, odstín Tropical Punch, 179 Kč, 3. Seconde Nail Enamel, Bourjois, odstín 24, 199 Kč, 4. Resist & Shine Titanium, L'Oréal, odstín 430, 199 Kč, 5. Visions High Voltage Nail Polish, Oriflame, odstín Explosive, 99 Kč, 6. Rychleschnoucí lak Bio Ceramic, Astor, odstín 60, 99 Kč, 7. Le Vernis, Chanel, odstín 499, 690 Kč, 8. Forever Strong, Maybelline, odstín 288, 89 Kč

PO STOPÁCH HŘÍCHU

Aby byly vaše nohy hříšně svůdné, je potřeba pečovat o ně po celý rok, nejen v létě. Proto pokračujte v pozornosti, kterou jste jim v poslední době věnovala; a až budete mít možnost své dokonale upravené nohy ukázat světu v lodičkách s otevřenou špičkou, budete se cítit mnohem sebevědoměji. Diskrétními pomocníky vám budou pemza, která odstraní suchou kůži z pat (pro nekompromisní zvláčnění kůže na patách aplikujte speciální masku na nohy), děliče prstů, jež vám pomohou při přesnějším lakování, a třešničkou na dortu je řetízek, který připoutá pozornost na ta správná místa.
Vystrčte drápky!
Rychleschnoucí lak 60 Seconds, Rimmel, odstín 800, 69 Kč; Lak Lycra Pro, Rimmel, odstín 329, 99 Kč
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.